MAL210226472E3
MAL210226472E3
MAL210226472E3
Vishay BC Components
Cap Aluminum 4700uF 400V 20% (76 X 146mm) Clamp Mount Screw Terminal 0.028 Ohm 16400mA 10000h 85C Bulk
SOT-23
MAL210226472E3 Datasheet PDF
TypeParameter
Factory Lead Time 49 Weeks
Mount Chassis Mount, Clamp
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Terminal Shape BINDING POST
Dielectric MaterialALUMINUM (WET)
In-Stock:100 items
Pricing & Ordering
QuantityUnit PriceExt. Price
About MAL210226472E3
The MAL210226472E3 from Vishay BC Components is a high-performance microcontroller designed for a wide range of embedded applications. This component features Cap Aluminum 4700uF 400V 20% (76 X 146mm) Clamp Mount Screw Terminal 0.028 Ohm 16400mA 10000h 85C Bulk.
Key Features
  • Advanced AVR architecture for efficient processing
  • Wide operating temperature range: -40°C to 85°C